yad-bad

سلام و درود به دوستان و همراهان وفادار قدیمی

مدتها دنبال فرصتی بودم که بتونم برگردم و به یاد روزها، ماه ها و سالهای گذشته مطلبی آماده کنم و خاطرات خوبی که با شما دوستان خوب داشتم رو از بایگانی دیجیتالی بیرون بیارم …

روزهایی که غالباً اتفاقات خوبی به همراه داشت، کامنت های پرشور و هیجان انگیز، بحث و گفتگو های تمام نشدنی شبانه روزی، متنهای غمگین و شادی که خوندن همه اونا برای من عادت دوست داشتنی شده بود، با روحیه خیلی از بچه ها آشنا شده بودم، خلاصه اینکه با شما نیرو میگرفتم و مطلب آماده میکردم …ولی خب دیگه چه میشه کرد، گرفتاری روزمره به کار سایت چربید و دیگه کم میتونستم بیام و مطلبی پست کنم، در مواردی هم حتی سایت از دسترس خارج میشد و من نمیرسیدم که بیام و مشکل رو برطرف کنم، خیلی از بچه ها هم تماس داشتن و جویای احوال شدن که از همه سپاسگذارم …

خلاصه کم کاری خودم و رشد قارچی اپلیکشنهای ارتباطی موبایل باعث سردی سایت و پایین اومدن ورودی شد، حقیقتاً هم خیلی از محافل گفتگو  و وب سایت ها با ورود این اپلیکیشن ها کم رنگ شدن، از واتزآپ و وایبر لاین و تلگرام و اینستاگرام گرفته تا imo و Twitter و YouNow و ده ها اپلیکیشن از این دست، از حق نگذریم واقعیت امر این هست که همه اینها کار رو بسیار راحت تر و ارتباط با دیگران رو ساده تر کرده، ولی اون شور و شوق محافل دیگه رو نداره، حاشیه ها پر رنگتر و سطحی و گذری خوندن متن ها و جملات و گفتگوها بیشتر قوت گرفته.

گذر زمان خیلی چیزها رو تغییر میده هیچ چیز و هیچ کسی هم نمیتونه از این قاعده فرار کنه، امروز کانالهای تلگرام خبر فاش شدن فیش حقوقی فلان مسئول رو کار میکنن، تمام اپلیکیشن ها درگیر مسائل حاشیه ای مربوطه میشن، فردا فلان بازیگر زن توی پیجش به صورت نامحسوس رقیبش رو قهوه ای کرده، استیکر با رنگ قهوه ای مد میشه! به فاصله زمانی یک چایی ریختن بحث ها تغییر میکنه و حرفها عوض میشه، کافیه رنگ کفیِ کتونی یه بازیکن یا ماسیده شدن ریمل یه بازیگر به چشمش بشه سوژه! جملات فان و عکسهای مونتاژشده و گیف های مرتبط با اون جریان دیگه از گوشیتون چکه میکنه ! البته باحال بودن خوب است ولی نه دیگه این پر شور !

جان کلام اینکه همه ما خواه ناخواه درگیر این مسائل شدیم و دست خودمان هم نیست، شاید هم خیلی حال میکنیم به این صورت، بالاخره تغییر کرده است دیگر همه چی !

هدفم از نوشتن این پست این بود که بگم دوستان خوب راد اس ام اسی به یادتون هستم، امیدوارم هرجا که هستید موفق باشید، سعی من این هست که اینجا پا برجا بمونه در هر صورت .

با آرزوی روزهای پر از شادی و پیروزی …

برچسب ها